Cafe Podnebi
Údolní 5
602 00 Brno
tel.: 542 211 372
podnebi@podnebi.cz
www.podnebi.cz

Facebook

Novinky v Cafe Podnebi

Od 4.9. končí denní nabídka, na kterou jste byli Podnebi dosud zvyklí. Polévky zůstávají a budou se vydávat už od 11:00. K tomu budou v cca týdenních intervalech obměňována dvě až tři teplá jídla vydávána po celý den. 

Prodlužujeme také vydávání snídaní do 14:00. Nově v nabídce najdete například bohatou anglickou snídani nebo ovesné kaše naslano i nasladko. Přijďte nás otestovat.

 

Akceptujeme platební karty

Na čepu Vladyka 11° (Český Rudolec), Chotěboř 12°, Frank Appa 13°, Pšeničné Krušovice 11° a Kofola.

Od dubna 2015 je naše kavárna zcela nekuřácká!!!

S novým rokem 2015 jsme pro Vás připravili následující novinku. Z naší nabídky po 6ti letech škrtáme Starobrno 11°. Máme tedy jeden kohout volný a na něm jsme se rozhodli točit Pivovar Frankies. Začínáme s pivem Frankiestein (EPA - English Pale Ale). Bližší popis najdete přímo na stránkách pivovaru www.frankies.cz.

Další novinka v Cafe Podnebi - snídaně snídaňového typu. V nabídce máme míchaná vajíčka na cibulce, sázná vejce na slanině a jemné párky bez mouky s vysokým obsahem masa. Snídaně vždy s máslíčkem a čerstvým pečivem a zeleninou. Denně do 10:00 a v so+ne do 11:00.

Nově můžete ochutnat čerstvé palačinky, slané i sladké. Dále ve všední dny od 10:00 podáváme domácí polévku. Aktuální nabídku najdete na facebooku Cafe Podnebi.

Cafe Podnebi mění své podnebí. Od soboty 23. října 2010 jsme kavárnu rozšířili o nový prostor, jež slouží jako kuřácký salonek s kapacitou cca 30 míst. Místnost nabízí krásný výhled na celou letní zahrádku a park Špilberk. Prostor s barem je zcela nekuřácký. Věříme, že provedené změny oceníte. Přijďte se nadechnout čistého Podnebi.

Káva Illy, čaje Ronnefeld, pravá belgická čokoláda, točené pivo, kofola, snídaně, panini, zeleninové saláty...

 

Cafe Podnebi

Kavárna Cafe Podnebi vznikla v kouzelném prostředí zahrady v těsné blízkosti městského parku Špilberk na ulici Údolní 5. Z České je vzdálena pouhé 3 minuty chůze. Díky jejímu úžasnému okolí a příjemné atmosféře se rázem ocitnete mimo veškeré ruchy města. Vstup do kavárny je originálně vyřešen perforovanou bránou, která je tvořena secesním ornamentem a logem kavárny, jež se opětovně objevují v celém pojetí Cafe Podnebi.

Samotný prostor kavárny je navržen velmi stroze - jednoduché čtvercové stoly, židle Tonet a podsvětlený bar. Ten tvoří černý ornament, jež je hlavním zdobným prvkem celé kavárny. Architekt Pavlovský se zřejmě inspiroval brněnskými prvorepublikovými kavárnami. Cafe Podnebi je tím pravým místem pro posezení s přáteli nebo  malá pracovní setkání.

Za velmi příznivé ceny dostanete na výběr mezi různými variacemi kávy Illy, kvalitními čaji Ronnefeldt či pravou belgickou čokoládou. Potěší i točené pivo a kofola. Nabídku dotváří vždy čerstvě připravované panini a bohaté obědové saláty.

Standardem je prvotřídní servis, příjemná a vyškolená obsluha a značný akcent na kvalitu. V Cafe Podnebi je samozřejmostí i bezplatné Wi-Fi připojení.