Cafe Podnebi
Údolní 5
602 00 Brno
tel.: 542 211 372
podnebi@podnebi.cz
www.podnebi.cz

Facebook

Cafe Podnebi

Dne 18.9.2021 bude kavárna uzavřena z důvodu konání svatby, děkujeme za pochopení.

Kavárna Cafe Podnebi vznikla v kouzelném prostředí zahrady v těsné blízkosti městského parku Špilberk na ulici Údolní 5. Z České je vzdálena pouhé 3 minuty chůze. Díky jejímu úžasnému okolí a příjemné atmosféře se rázem ocitnete mimo veškeré ruchy města. Vstup do kavárny je originálně vyřešen perforovanou bránou, která je tvořena secesním ornamentem a logem kavárny, jež se opětovně objevují v celém pojetí Cafe Podnebi.

Samotný prostor kavárny je navržen velmi stroze - jednoduché čtvercové stoly, židle Tonet a podsvětlený bar. Ten tvoří černý ornament, jež je hlavním zdobným prvkem celé kavárny. Architekt Pavlovský se zřejmě inspiroval brněnskými prvorepublikovými kavárnami. Cafe Podnebi je tím pravým místem pro posezení s přáteli nebo  malá pracovní setkání.

Za velmi příznivé ceny dostanete na výběr mezi různými variacemi kávy Illy, kvalitními čaji Ronnefeldt či pravou belgickou čokoládou. Potěší i točené pivo a kofola. Nabídku dotváří vždy čerstvě připravované panini a bohaté obědové saláty.

Standardem je prvotřídní servis, příjemná a vyškolená obsluha a značný akcent na kvalitu. V Cafe Podnebi je samozřejmostí i bezplatné Wi-Fi připojení.